wtorek, 17 kwietnia 2012

lovelovelovelove ♥

Wiecie że ja Was kocham!? Tak jak stąd do nieba!
Zauważyłam że nawet podczas mojej nieobecności, blog odwiedzało sporo osób. To mnie podnosi na duchu i myślę że będę już pisała regularnie. ;D
Jeszcze 3 dni tego beznadziejnego tygodnia i zacznie się laba... A jak, tego mi było trzeba. Tylko to mnie podtrzymuje na duchu żeby jeszcze jakoś ten tydzień przeżyć. W następnym tygodniu egzaminy gimnazjalne a tak się złożyło że teraz będą trochę dłuższe więc nie będzie tak jak co roku w mojej szkole że najpierw będą pisać 3 klasy a potem 2, tylko my 2 klasy będziemy pisać w innym terminie. Bodajże w maju ;D Jestem heppi ;D No więc wtorek, środa , czwartek - wolne! łyhyhyhy... no i potem od 28.05 do 8.05  też będziemy mieli  wolne bo 3 maj, święto itd. no i niektóre dni odrabialiśmy w soboty ;)

Dzisiaj nie było tak źle jak myślałam, nienawidzę wtorków tak samo jak i śród ale jakoś dałam radę:D I już siedzę sobie na kompie i norma : twitter, fb, blogger, besty ;D to jest chyba codzienność większości... ;)
Dzisiaj mój tata wyjechał do niemiec ;( jest jeden tego plus, ponieważ tata wziął mój telefon i w zamian obiecał mi nowy :> no i drugi że jak wróci to będę miała mega wyżerkę !

Dam kilka inspiracjii ( dodam ich tylko kilka, jeśli interesują wam inspiracje w moim wydaniu, które mnie urzekły to na dole macie mój profil na fb tam dodaję inspiracje i opisy...  przeróżne także zapraszam! LAJKUJCIE )i zaraz obczajam wasze nowe posty...ZAPRASZAM!
LAJKUJCIE, KOMENTUJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE ITD. ITD.

http://www.facebook.com/pages/Czochra%C5%82by/215392568566659

1 komentarz: