środa, 13 kwietnia 2011

; )

Czeee ;P
Nudze się więc piszę.
Ubolewam strasznie nad tym żę jutro czwartek i ostatni dzień wolności od szkoły. A dzisiaj zrrobiłam pizze, zawsze wychodziła mi przeepyszna ale dzisiaj coś jakaś dziwna i zadużo dodałam śmietany do sosu tzatziki i też nie miał on smaku jaki ja uwielbiam. A następnie przy pizzy obejrzałam sobie trzy kolejne odcinki pamiętnika wampirów na kompie. Wczoraj zaczełam i nie mogę przestać o tym serialu myśleć...
Jak narazie bardzo znielubiłam Damona ;/ A zakochałam się w Stefanie <,3
Ale oke zmieniam temat i wstawiam filmik w którym się [ również ] zakochałam, może i nie będzie on ciekawy dla osób które nie czytały, nie wiedzą o co choo... ale oto on :Filmik ten to Trailer [ nie wiem czy tak to się pisze ] " Szeptem " . Nie jestem pewna ale chyba mają film nakręcić na podstawie książki. Książka zajeła u mnie 2 miejsce zaraz po zmierzchu.  Chociaż własnie "Szeptem" można skojarzyć szeptem bo : Zwykła dziewczyna i tajemniczy chłopak. Ale tym razem ten " tajemniczy chłopak " jest upadłym aniołem. Jak czytałam książke to zupełnie wyobrażałam sobie Patcha, nie był taki fajny jak w filmie. I oto moja kolejna faza zakochania w tym poście.
[ 1 zakochanie - Stefan
2 zakochanie - filmik
3 zakochanie - Patch ]
Nie moge się doczekać kiedy będe mogła obejrzeć cały film, i mam też nadzieję że nastąpi to wkrótce. Dobra to ja już kończe, cóż ileż można przy kompie siedzieć. Siedze już od jakiejść 8.00 do teraz 12.40 - z króciótkimi przerwami.

No to lecę, pionaa!

2 komentarze:

  1. Czytałam SZEPTEM. Cudna książka, i Patch na tym filmiku wygląda bosko!

    OdpowiedzUsuń