piątek, 25 lutego 2011

Dom Nocy

Po tytule postu można się domyśleć o czym będe pisała. Uwielbiam czytać książki o wampirach bo obejrzeniu i przeczytaniu Sagi Zmierzch wpadłam w obsesję. I otórz jakieś 2 miesiące temu wpadła w moje ręce Naznaczona - I część domu nocy, Zdradzona, Wybrana i teraz czytam Nieposkromioną. Zostało już tylko 5 rozdziałów i nie mogę się doczekać kiedy je skończe. Weszłam na stronę pozmierzchu.pl  i przeczytałam że już 8 marca w księgarniach będzie można znalesć książke " Osaczona " - V część Domu Nocy. Okładka będzie wyglądała tak :


Przyjaciele Zoey znów są przy niej, a Stevie Rae i czerwoni adepci przestali być tajemnicą Neferet. Zagrożenie pojawia się ze strony potężnego Kalony. Klucz do powstrzymania jego rozprzestrzeniającej się władzy leży w przeszłości – co jednak, jeśli odkrywając ją, Zoey dotrze do tajemnic, których wolałaby nie znać?
Zoey czuje, że nie może w pełni ufać czerwonym adeptom. Musi także dokonać wyboru między byłym chłopakiem, Erikiem, a Starkiem – łucznikiem, który zmarł w jej ramionach pamiętnej nocy, by odrodzić się jako sługa Neferet. Dziewczyna postanawia za wszelką cenę go uwolnić. Ukryte w nim zło jest
przerażające.

- Czy Erik wypaczy Zoey?
- Kto stoi za zabójstwami prf. Nolan i Lorena?
- Kiedy wkońcu wszyscy dowiedzą się że Neferet nie jest tym kim udaje?
- Co stanie się z nieumarłymi?  itd.

Ale z tego co wiem w tej i innych najbliższych częściach nie poznam odpowiedzi do tych pytań. Bo podobno jeszcze będą takie części jak :
Untamed -  Nieokiełznany
Chosen - Wybrany
Tempted - Kuszony
Hunted - nie jestem pewna jaki tytół po polsku będzie nosiła książka. ale złowo to znaczy polować
Awakened - -||- obudził, obudzić
Burned - - ||- spalił, spalić

Nie jestem pewna czy to wszystkie części. Jest ich dużo więc historia może się ciągnąć i ciągnąć. Czyta ktoś książki o wampirach? Lub może Dom Nocy? Pisać. Z chęcią poznam wasze zdanie na temat jak potoczą się losy Zoey Redbird, Steave Rea itd.

Zapraszam do przeczytania dzisiejszego posta [ 15.02. ] . Niżej! ; D 4 komentarze: