wtorek, 22 lutego 2011

Po weselu. Cz.2

No hej. Pare osób chciało abym wstawiła zdjęcia z wesela. Ale na większości zdjęć jestem z kimś. Jedno ze zdjęć na których jestem sama jest troche nie tego i to wg robiłam je sobie sama kiedy to wróciłam na chwilke do domu gdzieś tak 19.30 i potem spowrotem na wesele. I no jakość troche nie tego. Chciałam żeby któraś z sióstr mi zrobiła fotke abym mogła tu wstawić i pokazać jak wyglądałam ale normalnie mój dom wtedy staną na głowie i nikt nie miał czasu. Tak więc macie tylko troszeczkę mojego ryja i tylko górna część mojej kreacjii. W tym zdjęcie jest niewyraźne po :
- robiłam było ciemno i mósiałam zaświecić światło,
- mój telefon robi rozmazane fotki.

Ale uwga! Wiem że niektórzy z was lubią oglądać ubrania na blogach więc jeśli chcecie mogę zrobić zdjęcia sukienki itd. Jak ciciałabyś to napisz w komentarzu.
Wiem że się nie postarałam i zdjęcie jest do dupy i wg. ale obiecuje że następnym razem się poprawie. Bo prawdopodobnie w tym roku czekają mnie jeszcze 3 wesela. Na 1 pujdę napewno  a na 2 pozostałe pożyjemy zobaczymy. Aha. i co do zdjęcia jeszcze dodam tak : Dużo osób ma swoje zdjęcia i czytający bloga wiedzą kto prowadzi bloga i wg. Więc widać troszke mojego ryjka więc możecie sobie wobrazić "mnie" kto tam po 2 stronie siedzi. No to na ten temat koniec.

Dzisiaj było całkiem, całkiem. Chociaż do domu wróciłam po 8 lekcjach.
Miałam 6 ale zostałam się. 7 lekcje miałam wolną a na 8 poprawiałam się z matmy. Jak juz wspominałam że starsznie mi spr. poszedłt. Myślę że napisąłam na więcej niż na 2,5 pkt. czyli że się poprawiłam ;D
Ale się boje. 
Teraz sobię siedzę i cieszę się że wkońcu zajełam się blogiem i nucęę sobie.
" Baflo - Wierny jak przyjaciel " 


Dzięki wielkie za uwgę!  Buziaki dla was ;**

4 komentarze:

 1. szkoda, że nie pokazałaś jak wyglądałaś na weselu..

  OdpowiedzUsuń
 2. `masz sliczny ryjek ;>
  miałaś na sb marynarke ?. ;**
  jasne, powstawiam swoje zdjęcia ;>
  chętnie je zobaczę ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. niestety nie marynarkę, to taki niby żakiet któtki. marynarkę mam i muszę sobie dopiero kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale ci fajnie mieć tyle wesel . ;D kurczę, u mnie w rodzinie nie chcą się zenić . ;C

  OdpowiedzUsuń