czwartek, 3 marca 2011

Pączki

Hej Wam! Jak miną tłusty czwartek ? Ile pączków rozpracowaliście ? Ja zjadłam 4 albo 5. Nie jestem pewna. Jestem zadowolona z tego wyniku bo myślałam że zjem więcej. No pączków zjadłam niewiele ale za to nie mogłam się oprzeć i zjadłam też dzisiaj ze słodyczy : czipsy - pół paczki, pare orzeszków i krówek pare, jogurt. I teraz wcinam bułeczke maślaną. Przybyło mi troszke, narazie naszczęście efektów nie widać ;D  Ale wiosna tuż, tuż. Więc jak śnieg stopnieje to ja też biorę się za siebie i ... schudnę! ; )

Dzisiaj beznadziejny dzień. W szkole nie byłam bo byłam u okulisty. No za pół roku na kontrole dopiero. Zaleciła mi mało przesiadywać przed kompem, już mama tego dopilnuje, z daleka tv oglądać, czytaj książki na siedząco, w szkole siedzieć w 3-4 ławce, podczas pisania i czytania ( po 30 min. ) robić przerwę i pół minuty patrzeć w jeden daleki punkt, a no i mniej sms.

Nie podoba mi się to! Ale pewnie od czasu do czasu będe przestrzegać; )
Poniedziałek - wolny od szkoły! Yeah! Cała szkoła ma wolne, za to że na 3 króli u  nas w szkole były uroczystości, akademia, licytacja i takie tam. No i z tego powodu ponieziałek wolny nam zrobili ; D A z kolei czwartek na narty klasą jedziemy! ; )Zarąbiście!
Kończyć będe.
Niezapomnijcie napisać ile pączków zjedliście! ; ) I głosujcie w sondzie. Dziękuje tym którzy już zagłosowali ; )
Budziaki dla was ; *

6 komentarzy:

 1. Ja już nawet nie pamiętam ile zjadłam ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zjadłam dwa.!
  O fajnie masz i głosowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. `UWAGA !.
  przeniosłam się na nowy blog, mam nadzieje, ze bd mnie obserwować ;** pozdrawiam, poppy xoxo
  www.officalblogpoppy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja zjadłam 7 pączkow i mam t w nosie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. mi minął bardzo fajnie i pączkowo ;d fajny blog, zapraszam do mnie jeśli chcesz :)

  OdpowiedzUsuń