niedziela, 27 marca 2011

; )

Czee . ; *
Nudnawo mi. Siedzę na gliterach i podśpiewuje radio hello.
Zrobiłam lotke na gliterach o 40* i 100x10 więc jeśli ktoś ma konto to zapraszam. Za zgłoszenie jakby co 1*, 10 na prf. lub 10x10 [ jedna z tych rzeczy ] .


http://www.glitery.pl/polecam,patiiiPxd


Wkurzona jestem troche bo wkurzają mnie niektóre osoby z gliterów.
Kurde pokłuciłam się z jedną dziewczyna i ona napisała o mnie notke i pisała że kto mi na 1 na profil to dostanie 2* i dwie osoby skorzystały. Dziewczyna po pewnym czasie przeprosiła a jedna z tych osób które dały mi 1 na prf. oskarrza mnie o kradzież konta swojej koleżanki. To jest chore! W jakim celu niby miałabym to zrobić?! I po co mi ono skoro mam swoje konot z którego jestem zadowolona i jest rozkręcone i wg. Nie rozumiem osób które oskarrzają bez podstawnie.

Wielkie dzięki osobom które mimo że mnie nie znały  były po mojej stronie, poparły moją notke [ którą napisałam na gliterach ] i niektóre nawet odwarzyły się do niej napisać " Co ona ci zrobiła ... ? itp. "
Dziękuje wam jeszcze raz!

W piątek oglądałam płyte z wesela z  19.02. 2011 . U Kamila.
Naszczęście nie było mnie baaardzo dużo widać. I naszczęście też nie wyszłam tak niekorzystanie jak myślałam. Zawsze boje się kamery, aparatów , fleszy. Jestem bardzo niefotogeniczna. I jeszcze kiedy wiem że zdjęcia czy widea oglądać będzie mnóstwo ludzi ... to jest nie do zniesienia. ; /A niedawno pożyczyłam od koleżanki Naty V część Domu Nocy " Osaczona " . Jest cudna! Chociaż po przeczytaniu " Szeptem " nie jest już taka zawalista jak myślałam na początku. Ale mimo to nadal z niecierpliwością czekam na VI część " Kuszona " którą w księgarniach będzie można znaleść już niedługo.

Dobra, kończe. A na koniec piosenka. Zupełnie nie moja bajka to pisenka to bardziej typ hip hopu , rapu. Nie jestem do końca pewna jaki to gatunek. Ale chyba hip - hop.
Kiedyś mi się podobała ale zapomniałam o niej, dzisiaj znowu przypomniała mi się. ;  )
Ok. Lecę .  Paa. ; *

12 komentarzy:

 1. Ty prowadzisz bloga od stycznia tego roku , ja od września 2010 , więc proszę zmień obrazek ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. ja także nie jestem fotogeniczna . ;c
  zapraszam do mnie . ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. dodałam do obserwowanych, liczę na to samo ;)
  ładny blog :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie Tu.;d

  OdpowiedzUsuń
 5. U Ciebie też fajnie. Dodajemy ? : )

  OdpowiedzUsuń
 6. swietny blog,bede wpadac czesciej i dodaje do obs! :>

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie NN.! / niebieskieoko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. fajna ta piosenka;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń