środa, 2 marca 2011

Siemka.

Jutro nie idę do szkoły więc po necie surfuuje ; D Idę do okulisty bo podobno mam słaby wzrok. Nic, trudno ważne że jutro do szkoły nie idę i na infe iść nie muszę. Dzisiaj starsznie męczący dzień. Wróciłam do domu bo 8 lekcjach. Miałam 6 lekcji ale zostałam się na 8 lekcję żeby zaliczyć 2 kartkówki z gegry. Źle napisałam ale ważne że zaliczyłam. I kolejne kalorie. Nie mogłam się powstrzymać i zamiast wydać 2 zł na bułke wydałam je na prinsesse i 3 lizaki. kolejny raz. Nie mam silnej woli. Ale jak śnieg stopnieje to przysięgnełam sobie że schudne!
Po szkole prze prowadzałam się do nowego pokoju. Boję się, dzisiaj mam już w nim spać. Ale Justa i Rosia tak mnie wystraszyły że nie wiem czy zasnę. A mianowicie że ktoś się wtrapie to mnie w nocy albo ze klątwa z szafy wyjdzie. A ja jestem starsznie bojachliwa [ tym bardziej że w starszym pokoju miałałyśmy taką szafę że się sama otwierała w nocy najczęściej ] No właśnie. Zaraz a mianowicie o 20.00 idę przed TV i na polsat. Hah dzisiaj Walduś wraca! [ Świat wg Kiepskich jakby ktoś nie kojarzył ] No , haha!
Lecę ! I macie tu piosenkę z wcześniejszego postu ale dodaje żeby rozjaśnic troszke post.
AAA... No i jeszcze dziękuje wszytskim za głosy w sondzie.

3 komentarze:

  1. `za dużo siedzenia przed kompem ;dd
    ta piosenka boska !.
    a i ta szafa musiała być mega !. xdd.

    OdpowiedzUsuń
  2. Greetings from Finland. This blog is fun to explore, through other countries, people, culture and nature. Come take a look Teuvo pictures blog. Also tell all your friends why he must visit Teuvo pictures blog. Therefore, to obtain your country's flag rise higher Teuvo images to your blog flag collection. Have a wonderful weekend Teuvo Vehkalahti Finland

    OdpowiedzUsuń