piątek, 17 czerwca 2011

Sexxualna!

 Dzisiaj męczący dzień. Dzisiaj wracałam ze szkoły z buta. Zerwałam sie ze szkoły z dziewczętami i postanowiłyśmy iść do domu, co okazało sie możliwe. Naprawdę nei wierzyłam że dojdę, ale doszłam. Już 3 razy wracałam do domu na piechotkę i nigdy nei doszłam do domu, zawsze albo mwstąpiłam do cioci albo rodzice koleżanek podjeżdżali po nas. Można powiedzieć że mieliśmy tylko 2 leckje, na której byliśmy na pokazie- magika. Kurczę a cały występ przesiedziałam z bijącym sercem żeby tylko mnie po głowie niepalną swoją pałką i nie kazał wyjść na środek, ale i tak jak sie zbliżał to głowe odchylałam. No a reszte już wiedzie, muzyka z Olką na dworze i czytanie na fonie " Miasto Salem " i potem do domku.

No a w środę byłam na dyskotece, oczywiście pokaże Wam  w czym ale to w następnym poście, albo Edytuje ten o post jeszcze dzisiaj i tu wkleje.

W czwartek " Bal przebieerańców " dla klas od 0 - 3 a że ja jestem w kole przyjaciół biblioteki aby uniknąc infy i kilku innych kelcjii zgłosuiłam się i całą " impreze " przesiedziałam i rysowałam dzisiaon na buzi i rękach różne rysunki jakie chcieli. Nigdy chyba niezapomne jak chłopak chciał czaszke a ja usłyszałam ptaszka i mu narysowałam ptaszka ;x

No a teraz siedzę słychają na przemian ukraińską wersje sexualnej i polskiej.

więc żeby jakoś uatrakcyjnić post to daje oba wykonania.EDIT:

Pamiętacie kiedyś pokazywałam Wam ubrania z Japan Style które wpadły mi w oko. I pokazywałam Wam też to :


No i jestem ciekawa czy i w Waszym otoczeniu ( bo w moim tak ) dużo osób ma coś takiego. U mnie w mojej miejscowości chyba co 4 dziewczyna ma sudnice w takim stylu, tylko że basem jest taki jakby brazowy. I Dół niekoniecznie taki, może być w kropki albo w kwiaty? Ja też taką iałam sobie kupywać ale jednak zrezygnowałam.

3 komentarze:

 1. takich spódniczek jest ostatnio na rynkach,bazarkach i wgl. pełno !haha:D xd
  Ale japan style jest suuuper♥

  Twój blog też super
  +
  Dzięki za odwiedziny u mnie!;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, pewnie modne w to lato te spódniczki będą ;d
  Mi osobiście do gustu nie przypadły ale każdy ma swój styl ^^.
  Japan style rlz. ☺

  Zapraszam częściej i dodaję się do obs. :]

  OdpowiedzUsuń
 3. super ! zapraszam do mnie i do "obserwowania" (ja cb już obserwuję): www.rafaellax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń