czwartek, 27 stycznia 2011

Zakupy ;]

Dzisiaj i wczoraj byłam na zakupach. Wczoraj kupiłam sobie buty na wesele. Może wstawie zdjęcia jak będzie mi się chciało. No i wczoraj też tak gdzieś o 18.30 poszłam jak już wspominałam we wcześniejszych postach na chydrofornię. I z góry na workach zjedżałyśmy ;D strasznie zmarzłam.

No a dzisiaj byłam zamuwić meble do pokoju, wczoraj sobie upatrzyłam takie nawet fajne ale dzisiaj ich już nie było, ale wzamian inne sobie wypatrzyłam ;) No ale jednak mogłabym zostać w domu. Hah... jak chciałam usiąść na kanapie w sklepie to zobaczyłam pracownika  tego sklepu, no i akurat wtedy jak zgiełam nogi i miałam siadać. Jak zobaczyłam że ktoś się zbliża tak z 2 sekundy bez róchu stałam ;D No i coś tam do mnie gadał i sie ze mnie śmiał . No a potem jak byliśmy w biurze zamówienie złożyć to przypomniało mi się coś [ a mianowicie  jak wczoraj jak byłam w esdechu. Szłam przed starszą siostrą i ta coś do mnie zaczeła sapać żebym szybciej szła a ja już na nią wkurzona  odwróciłam się z taką kwaśną miną ale okazało się że ona idzie po mojej drugiej stronie i popatrzyłam się tak na jakąś babe. ;/ Taki face to fece czyt. fejs tu fejs ;P Strasznie się potem śmiałyśmy. ] no i bardzo chciało mi się w tym biurze śmiać. No a potem po takie inne rzeczy do pokoju poszłyśmy i tam też siostre powkurzałam.  Bo nie wiem czy wiecie ale to moje małe hobby.
No to dzięki, jeśli przyczytałeś/łaś/łoś ten mój post.
Aha. I jutro postaram się pokazać wam te buty, hah... zrobię im zdjęcie kamerką. ;D

EDIT:  No i macie zdjęcia moich nowych butów bo dużo ( jak na mojego bloga ) chciało. Zdjęcie nie jest jakieś takie profesjonalne bo robiłam je z kamerki. Tak wiem szaleństwo ;D Bo ja sama do komórki nie mam kbla USB i musiałbym przesyłać je na inny telefon, no lub tamtym telefeonem zrobić ale nie jestem pewna czy siostra by mi pozwliła i wg.No i tak one się prezentują. Chciałam sobie kupić inne, podobne tylko z wyższym obcasem i odsłoniętymi palcami ale mama się nie zgodziła na tamte. ;( No cóż niektórzy już tak mają... np. jaa ;( A no i sory za jakość, wiecie kamerka, no i źle mi było ją ustawiać.

14 komentarzy:

 1. musisz pokazać buty!! :)
  fajny post :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie to nie jest moja codzienność, już nie, ale kiedyś miałam z tym styczność, a nawet z rzeczami o niebo gorszymi. Cieszę się, że już to mnie nie dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki , dodaję się do obserwatorów c:

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne butki ;D może ładniej by się prezentowały z wyższym obcasem ale w sumie jak na wesele będą praktyczniejsze bo i wygodniejsze :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne buty i fajny blog.;D
  Dodaję się do obserwatorów.;]]

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne butki pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo ladne butki!!!! zapraszamy do nas!! :)

  OdpowiedzUsuń